Skip Navigation Linksویژگی سارایران

چرا گروه سارایران ؟

•    نو آوری: نوآوری نیازی به تبلیغ ندارد. با انتخاب گروه سارایران شما یک گروه ،  با سابقه نوآوری اثبات شده را انتخاب کرده اید و وب سایت شما همیشه برای ارتقا به تکنولوژی های جدید آماده خواهد بود.

صرفنظر از اینکه این شرکت جهت استفاده از (WPF, WinForms, Silverlight, ASP.NET MVC, AJAX) بسیار برجسته است ولی ما برای ارائه محصولات فزاینده تیمی آماده خواهیم بود و ما قابلیت های منحصر به فردی داریم که در برنامه های شما به کار خواهد آمد

 

•    سرعت : ما بهترین چرخه محصولات توسعه یافته را ارئه می دهیم. با هربار استفاده از خدمات ما ، شما متوجه محصولات جدیدتری خواهید شد. محصولات و ویژگی های جدید، بهبود Document ها و منابع و غیره . شما این بهبودی محصولات را در خط تولید محصولات به وضوح حس خواهید کرد. اگر شما می خواهید متوجه این خواص منحصر به فرد شوید، می توانید  1 هفته از تازه ترین محصولات این گروه استفاده کنید .

ما این محصول را پس از انتشار سریع مایکروسافت و به دنبال پشتیبانی حافظه سیستم عامل های جدید و ابزارهای بروز رسانی ، به صورت رسمی به بازار ارائه می دهیم .

 

•    رابطه : ما به مشتریان توجه می کنیم. ما یک account  برای مشترین خود و نیازهای آنها در نظر می گیریم و مشتریان ما،  به عنوان دوستان ما هستند و با آنها مانند دوستان - با احترام، صداقت، تفاهم و تمایل واقعی برای کمک به آنها رفتار می کنیم.


•    تعهد : شما می توانید به راحتی بر ما تکیه کنید. ما با انتخاب بهترین افراد، ابزارهای پروژه ای شما را توسعه می دهیم. شما ریسکی را قبول میکنید مانند وقتی که شخصی از کارت شما استفاده میکند ولی ما به شما اطمینان می دهیم که هیچ مشکلی در کار خود پیدا نکنید. و اگر مشکلی هم پیش آید ما با شما خواهیم بود و تا زمانیکه پروژه شما با موفقیت انجام شود، شما را همراهی خواهیم کرد.

•    هدایت : پیگیری ما عالی بوده و همواره با انگیزه قدم برمی دارم و هرگز متوقف نمی شویم. بهترین محصولات را در بازار با کارایی بی همتا ،  ویژگی های خاص ، customizability و قابلیت اطمینان کافی  ارائه می دهیم،  به گونه ای که شما را در کار روزمره مانند یک قهرمان در کارتان جلوه می دهد.

•    کیفیت : یک محصول توسعه یافته بزرگ  را ایجاد کرده ایم که علاوه بر قابلیت های خاص، پایداری نیز دارد.
توسعه دهندگان بزرگ کسانی هستند که می توانند نرم افزارهای بزرگ را ارائه دهند اما ما به همان اندازه در تضمین کیفیت محصول خود متعهد هستیم. تعهد در کیفیت محصول ما به گونه ای است که شما آرامش خاطر را در هنگام استفاده از محصول حس خواهید کرد.

•    دقت : "انجمن خدمات به مشتری" هدف نهایی ما است. ما ابزارهای نرم افزاری پیچیده ارائه می دهیم و می دانیم که چقدر مهم است که محصولمان با کیفیت بالا نیاز شما مردم آگاه را پاسخ دهد . پشتیبانی ، سوالات شما و همینطور تمام افرادی که از محصول شما استفاده می کنند را توسط اعضای با تجربه تیم رسیدگی می کند . آنها به سوالات شما با دقت پاسخ میدهند و درهنگام مواجه شدن با مسائل ، شما را یاری می کنند .

•    ابزار : تمام محصولات ما از روی نیازهای واقعی ساخته می شوند نه از روی سودمندی در بازار کار . بسیاری از محصولات ریشه در نیازهای ضروری رفع نشده  دارند. چیزی که ما به مشتریان ارائه می دهیم در وب سایت ها استفاده زیادی دارد. ما محصولات قدیم خود را حتی قبل از آنکه مشتریان متوجه شوند، به گونه ای کارا بهبود می بخشیم .

•    مشارکت : محصولات ما توسط  ده ها هزار نفر از مشتریان در سراسر جهان استفاده می شود . با انتخاب گروه ما ، شما به جامعه ای مستحکم  در بازار اینترنت می پیوندید. منابع پر جنب و جوش انجمن ها، وبلاگ ها، فیلم ها، webinars، کتابخانه کد، و غیره ،  برای استفاده هر چه سودمندتر شما وجود دارد.

•    مراقبت : ما مشتریانمان را راضی نگه می داریم. اگر شما مطمئن نیستید، می توانید ببینید مردم چه می گویند ( نظرسنجی ها) .
  در گروه سارایران ،مشوق ما ، بهترین کلمات هستند . اگر شما از ابزارها و سرویس ها راضی بودید،  آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
.


©Sariran.comکلیه حقوق مادی و معنوی برای گروه ساریران محفوظ می باشد