Skip Navigation Linksچشم انداز 1404

چشم انداز 1404 
با توجه به تدوین و انتشار سند چشم انداز ایران 1404 ما نیز، اهمیت محوری این سند، در تدوین اهداف زمانبندی شده در کشور و همچنین تخصیص بودجه های سنواتی در بخش های گوناگون و در سال های منتهی به چشم انداز ایران 1404، لازم است تا بنگاه های اقتصادی، چشم انداز و اهداف زمانبندی شده خود را به گونه ای مدون نمایند تا از رهگذر همراستایی و هم افزایی با چشم انداز کشور، در تحقیق آن نقش آفرینی کنند.

 بر اساس این سند، ایران 1404 کشوری است:

 1. توسعه یافته بر اساس مقتضیات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خود

 2. برخوردار از دانش پیشرفته

 3. ایمن، مستقل و مقتدر

 4. دارای سلامت، رفاه و امنیت غذایی و اجتماعی 5. دارای فرهنگ فعالیت، ایثار و مسئولیت پذیری

 6. جایگاه تست علم و فناوری در منطقه

 7. الهام بخش جهان اسلام

 8. دارای تعامل سازنده با جهان تحقق بخش های مهمی از این چشم انداز، مستلزم فعالیت هم افزا، توسط آحاد مردم و نیز مجموعه های اقتصادی و انتفاعی خواهد بود. 

بر اساس این سند، چشم انداز 1404 سار رستاک آیریک به شرح ذیل تدوین گردیده است:

 چشم انداز سار رستاک آیریک در سال 1404:

 1) جزء مطرح ترین بنگاه اقتصادی در ایران، در زمینه فناوری اطلاعات، دارای بالاترین سطح درآمد حاصل از فروش محصولات، راحل ها و خدمات در کشور و منطقه خاورمیانه، نیز دارای بالاترین سهم از بازار نرم افزار در میان رقبا.

 2) ایفای نقش موثر در تأمین امنیت اطلاعات

 3) ایفای نقش موثر در تأمین سلامت نرم افزار های تولید شده

 4) دارای تعاملات گسترده بین المللی از رهگذر فروش محصولات، راه حل ها و خدمات فنی و مهندسی در قالب صادرات به کشورهای جهان، به خصوص خاورمیانه و کشورهای آسیایی میانه.

 5) بزرگترین و گسترده ترین شبکه فروش و خدمات پس از فروش در سرار کشور و نیز بازارهای هدف صادراتی.

 6) دارای پرسنل توامند، مکفی دارای روحیه مسئولیت پذیری، ایثار، تعاون و کارگروهی، صداقت و صحیحیت، دارای انضباط، وجدان کاری، بهره مندی از رفاه نسبی و اشتغال پایدار، از رهگذر فرهنگ سازی و ارتقاء، فرهنگ سازمان در این عرصه، اشتغال زایی پایدار.

 7) دارای روزآمدترین و بالاترین سطح دانش و فناوری در میان رقبا در کشور و منطقه، در زمینه دانش های فنی و کاربردی و نیز بهره مندی از بالاترین سطح متدها و دانش مدیریت در میان شرکت های هم رده و رقیب در کشور و منطقه.

 8) ایفای نقش موثر در حمایت از فرهنگ و آموزش کشور از رهگذر تعامل با مرکز آموزشی، اداری و مذهبی در تجهیز آنها به سیستم های  روزآمد.

©Sariran.comکلیه حقوق مادی و معنوی برای گروه ساریران محفوظ می باشد