Skip Navigation Linksما که بودیم، که هستیم؟!

ما که بودیم؟ ما که هستیم؟ 

گروه نرم افزاری سارایران ، فعالیت خود را، از سال 1382 و در غالب نخستین شرکت از شرکت های گروه سارایران ، بنام شرکت سار رستاک آیریک، آغاز نمود. در آغاز، فعالیت شرکت بر طراحی، توسعه و اجرای نرم افزار های دسکتاپ تمرکز داشت.

شرکت سار رستاک آیریک، با طراحی و پیاده سازی نرم افزار های خارجی، نمونه بومی شده و قابل ارائه در ایران را ارائه نمود.

در سال های ابدائی دهه هشتاد و در پی توسعه فناوری اطلاعات در کشور، نیاز به نرم افزار های داشبورد های مدیریتی و بخصوص نسخه های تحت وب آن، مجموعه مدیریت شرکت را بر آن داشت که به واسطه سازمان دهی تیم تحقیق و توسعه، از میان فرهیختگان و فارغ التحصیلان ارشد دانشگاه ها، نیز با بهره گیری از توان علمی متخصصان هئیت های علمی دانشگاهی درکشور، نخستین مدل داشبورد مدیریتی خود را،توسعه داده و به عنوان یکی از نخستین محصولات در این رده، به بازار عرضه نموده و نام سار رستاک آیریک ، در این سال، در مارکت داشبورد های مدیریتی مطرح گردیده و شناخته شد.

در سال 1382 و در پی پیشرفت و توسعه همه جانبه شرکت، مجموعه مدیریت ارشد شرکت سار رستاک آیریک مصمم گردید تا از رهگذر تبدیل شرکت به یک گروه تجاری و نیز ثبت شرکت های زیر مجموعه، به سازماندهی فعالیت های خود بپردازد و از این روی گروه سارایران، به تدریج و طی یک دهه، مشتمل بر شرکت های سار رستاک ، شرکت های سار رستاک آیریک ، سارایست، سارهاست، نرم فزاری ساروج، نرم افزاری سارنگ تشکیل شده و به ارزش آفرینی پرداخت.

امروز، گروه شرکت های سارایران، در سالگرد بیست و یکمین سال فعالیت تجاری، مستمر و در آستانه آغاز سومین دهه، از مهمترین و خوشنام ترین بنگاههای اقتصادی در حوزه فعالیت خود می باشند.

شرکت سار رستاک آیریک ، به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های زیرمجموعه گروه نرم افزاری سارایران در طول سالهای فعالیت خود، از رهگذر تکیه بر اصول نوآوری، پویایی و فعالیت دانش-محور، بقاء، رشد و سودآوری خود را تضمین نموده است. این شرکت، بر اساس اصول نوآوری مستمر و با بهره گیری از تخصص و دانش زبده ترین کارشناسان، در طی بیش از یک دهه فعالیت خود موفق به توسعه بیش از ده محصول مختلف در صنایع نرم افزاری گردیده و چندین بار از سوی نهادهای زیربط، به واسطه کیفیت و روزآوری محصولات، مورد تجلیل قرار گرفت.

 در سال های آخر دهه هشتاد شمسی و با توجه به ظهور همه گیر شده سیستم عاملهای اندروید و ios تغییر نرم افزار های گروه ، به یکی از مهمترین ارکان و مولفه های انتخاب محصول بدل شدپس از این تحول بنیادین، گروهی از متخصصان امر را گردهم آورد تا از رهگذر بازنگری در طراحی، محصولات را با شرایط جدید منطبق نمایند. این گروه از طریق مهندسی معکوس محصولات مشابه خارجی، به باز طراحی اجزاء اصلی محصولات پرداختند و حاصل این سرمایه گذاری عظیم در بخش تحقیق و توسعه می باشد.

امروز، ماحصل بیش از دو دهه فعالیت گروه سارایران، محصولاتی است بهینه، قابل اطمینان و منطبق بر نیازهای مشتریان، به صورت کاملا مشتری پسند طراحی و تولید شده و شناخت و رفع نیازهای مشتریان، از طریق تکیه بر توان مهندسی و تکنولوژیکی، ضامن استمرار بقاء، رشد و سودآوری صنایع سارایران خواهد بود.

©Sariran.comکلیه حقوق مادی و معنوی برای گروه ساریران محفوظ می باشد